Strona Główna » Regulamin top-kredyty.pl

Regulamin top-kredyty.pl

1. Warunki ogólne
1.1. Żeby móc w pełni korzystać z serwisu i dodawać w nim artykuły, należy przejść przez bezpłatną rejestrację.
1.2. Rejestracja na blogu jest oczywista z udzieleniem przyzwolenia na postanowienia przedstawione w statucie.
1.3. Według art. 116 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z 4 lutego 1994 r. niedozwolone jest plagiatowanie i przedrukowywanie treści umieszczonych na witrynie top-kredyty.pl. Naruszenie tego zarządzenia skutkuje zawiadomieniem policji.
1.4. Autor jest całkowicie odpowiedzialny za publikowany treść. Administrator witryny nie ponosi odpowiedzialności za uszczerbki powstałe w wyniku wykorzystania felietonów dodanych na stronie.
1.5. Twórca artykułu oznajmia, że posiada pełne prawa autorskie.
1.6. Treści nie mogą być publikowane na odmiennych blogach ani przed, ani po opublikowaniu ich na top-kredyty.pl.
1.7. Treści, które nie spełniają zaleceń, mogą zostać pominięte. Posiadacz witryny ma możliwość niewyrażenia zgody bez zdradzania konkretnej pobudki.
1.8. Na top-kredyty.pl istnieje wyłączenie odpowiedzialności administratora strony. Internauta wie, że serwis ma charakter informacyjno-rozrywkowy, analogicznie jak zamieszczane na nim felietony. Nie stanowią one porad ani wskazań w sprecyzowanych okolicznościach. Dodawane teksty pokazują opinie ich autorów. Administrator nie jest odpowiedzialny za zawartość komentarzy dodawanych pod artykułami.

2. Publikowanie treści na blogu
2.1. Treść treści musi być zgodna z wytycznymi polskiej gramatyki i ortografii. Teksty z uderzającymi pomyłkami nie będą opublikowane.
2.2. Zawartość tekstu winna mieć charakter informacyjno-rozrywkowy i być intrygująca dla czytelników.
2.3. Każdy felieton powinien być unikalny, zajmujący i przejrzysty dla użytkowników.
2.4. Dodawane treści powinny mieć co najmniej 2500 zbs.
2.5. W publikacji możliwe jest dodanie nie więcej niż jednego linka w postaci URL lub brand.
2.6. Artykuł i linki kierujące do zewnętrznych domen nie mogą przedstawiać tematów sprzecznych z prawem oraz tematów dla osób dorosłych.
2.7. Do każdego tekstu wypada załączyć obrazek. Zdjęcie nie może przekraczać przepisów ”Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych”.